DODACÍ PODMÍNKY

Všeobecné informace

Místem dodání zboží je Doručovací adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno jinak v poznámce, či dodatečné emailové komunikace, vztahující se k objednávce v sekci "Historie objednávek"). 
Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty , kurýrem GEIS a nebo je možno si je vyzvednout osobně.

Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží, které máme skladem, expedováno max. do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky, maximální termín expedice je tedy do 2 pracovních dnů. U objednávek, které není možné odeslat ve výše uvedeném termínu, lze termín dodání posunout, ale pouze se souhlasem zákazníka. Pokud zboží potřebujete do konkrétního data, prosíme o uvedení data v objednávce do dodatečné poznámky, při procházení pokladnou, příslušné objednávky.

V případě jakýchkoli nesrovnalostí je možné kontaktovat oddělení zákaznického servisu PAR72.cz, či naopak v případě jakýchkoli nejasností s objednávkou Vás bude naše oddělení zákaznického servisu neprodleně kontaktovat, a to na registrovanou emailovou adresu či telefonicky.

Ke každé dodávce zboží bude přiložena faktura, která slouží také jako dodací list.

Manipulační poplatek ani žádný jiný poplatek např. za zabalení zboží neúčtujeme! Doprava je zdarma u všech objednávek nad 2000,- Kč včetně.

Po odeslání vaší zásilky je vám ihned odeslán email s odkazem pro sledování a monitoring pohybu vaší zásilky, aby jste měli naprostý přehled a informaci o datu a času doručení. GEIS kurýr i Česká Pošta vám umožňují sledování (tracking) pohybu vaší zásilky pohodlně na webu vašeho upřednostněného doručovatele.

GEIS kurýr

Objednávky se zpracovávají každý pracovní den a jsou doručovány prostřednictvím společnosti GEIS následující pracovní den po celé České republice.

Objednávky přijaté později či ve večerních hodinách se zpravidla odesílají následující pracovní den.

Objednávky doručované spediční společností GEIS je možné hradit jak na dobírku, tak i platební kartou. 

U objednávek hrazených platebním převodem (platbou předem na náš bankovní účet) vám spediční společnost GEIS doručí vaší zásilku zdarma, bez doběrečného.

Zásilka objednávky je odeslána ve stejný den, kdy dojde k připsání částky na náš bankovní účet.

Při objednávce nad 2000,- je doprava zdarma.

Při objednávce nižší než 2000,- je pak účtováno dopravné za fixní cenu 119,- Kč.

Kurýr GEIS Vás bude kontaktovat ráno před doručením a domluví si s Vámi přesné místo a čas doručení. Lze se domluvit i na změně místa a času doručení. Při využití tohoto způsobu dopravy je nutné zadávat telefonní číslo, na kterém jste k zastižení po celý den.

Zásilku můžete sledovat na webových stránkách GEIS - sledování zásilky, kde stačí vypsat číslo zásilky, které vám bylo odesláno na email či formou SMS.

Při přebírání zásilky zkontrolujte stav jejího obalu, zejména pak, zda není jakýmkoli způsobem porušen a není opravován jinou páskou. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti dopravce. V případě jakýchkoliv zjevných porušení nebo deformací odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom si domluvili další postup. Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již aktivně vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Reklamace pak může být komplikovanější.

V případě, že převezmete zásilku a až po otevření zjistíte, že její obsah je poškozený, kontaktujte zákaznickou linku GEIS a to na telefonním čísle 951 277 777 a sdělte toto spolu s číslem zásilky pracovníkovi kurýrní služby. Nahlášení reklamace poškozené zásilky neodkládejte. Po zaevidování škody se s Vámi již spojíme a domluvíme si další postup k odeslání nového zboží.

Česká Pošta

Balík o hmotnosti až do 30 kg, který bude doručen na jakoukoliv adresu v ČR. Objednávky přijaté později či ve večerních hodinách se zpravidla odesílají následující pracovní den, maximálně však do 2 dnů. Objednávky doručované Českou Poštou je možné hradit pouze jen v hotovosti, v případě volby platební metody na dobírku. Platební kartu Česká Pošta v současnosti neakceptuje. 

U objednávek hrazených platebním převodem (platbou předem na náš bankovní účet) vám Česká Pošta doručí vaší zásilku zdarma, bez doběrečného. Zásilka objednávky je odeslána ve stejný den, kdy dojde k připsání částky na náš bankovní účet.

Při objednávce nad 2000,- je doprava zdarma.

Při objednávce nižší než 2000,- je pak účtováno dopravné za fixní cenu 129,- Kč.

Česká Pošta Vás během doručení bude kontaktovat formou SMS o pohybu vaší zásilky i o jeho samotném doručení. Při využití tohoto způsobu dopravy je nutné zadávat telefonní číslo, na kterém jste k zastižení po celý den.

Zásilku můžete sledovat na webových stránkách České Pošty (Track & Trace), kde stačí vypsat číslo zásilky, které vám bylo odesláno z naší strany na email.

Při přebírání zásilky zkontrolujte stav jejího obalu, zejména pak, zda není jakýmkoli způsobem porušen a není opravován jinou páskou. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti dopravce. V případě jakýchkoliv zjevných porušení nebo deformací odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom si domluvili další postup. Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již aktivně vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Reklamace pak může být komplikovanější.

Pokud adresát po převzetí zásilky dodatečně zjistí, že obsah je poškozen, případně že došlo k úbytku obsahu, může uplatnit reklamaci na kterékoliv poště. Reklamační řízení je možné zahájit nejpozději do dvou pracovních dnů po dni převzetí zásilky. Zásilku je nutno předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně vnějšího i vnitřního balení. Adresát má také možnost tento stav hodnověrně doložit jiným způsobem.

Osobní odběr ve skladu

Zboží je možné si vyzvednout osobně ve skladu internetového obchodu (www.par72.cz) v předem domluvený termín.

V internetovém obchodu PAR72.cz si můžete objednat pohodlně zboží a zanechat nám k objednávce vzkaz k přípravě objendnávky na určitý den či čas či další poznámku. Vždy vyhovíme.

Adresa skladu: PAR72.cz, Tyršova 7/III., 288 02 Nymburk.

Nutná telefonická či emailová domluva, minimálně však 1 den předem.

E: info@par72.cz

T: 723 210 874

U všech objednávek nad 2000,- Kč včetně, je poštovné ZDARMA.

Tato akce platí až do odvolání, internetový obchod si vyhrazuje právo změnit tyto podmínky kdykoliv, bez nutnosti souhlasu zákazníků či jejich informování.

Přehled platebních metod

Dobírka – nejpoužívanější způsob platby, za zboží platíte až při převzetí zboží vybranému dopravci.

Bankovní převod – po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme platební instrukce s číslem účtu a variabilním symbolem. Ihned po obdržení platby odesíláme zboží. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu dokázali přiřadit k Vaší objednávce.

Hotově – v případě osobního odběru si zboží můžete vyzvednout na adrese internetového obchodu PAR72.cz, Tyršova 7/III., Nymburk, a nebo se lze individuálně domluvit na předání objednávky buď kdekoliv v Nymburce, a nebo v Poděbradech.