Jakost golfových míčků dle opotřebení

Kvalita A

Hrané golfové míčky, které nevykazují téměř žádné opotřebení. Rozdíl mezi těmito hranými golfovými míčky a novými golfovými míčky je minimální. Vykazují vysoký lesk a pouhým okem téměř neviditelné odřeninky! Tyto hrané golfové míčky jsou jako fungl nové! Doporučujeme je na golfové turnaje i golfovou hru.

Kvalita A/B

Nejlepší dostupný poměr KVALITA/CENA. Hrané golfové míčky v dobré kvalitě. Jedná se o směs hraných golfových míčků kvality A a B, v poměru 50:50 (půl na půl). DOPORUČUJEME! Povrch těchto hraných golfových míčků je stále velmi dobrý. Jedná se o dodatkovou kvalitu v nejlepším poměru kvalita/cena. Doporučujeme!

Kvalita B

Hrané golfové míčky ve stále dobré kvalitě. Tyto golfové míče jsou velmi málo hrané, mohou vykazovat pouze drobné znaky opotřebení (drobné škrábanečky). Jsou stále perfektní a za bezkonkurenční ceny! Neobsahují žádné drivingové míče. Povrch těchto hraných golfových míčků je stále velmi dobrý. Doporučujeme!

Kvalita C

Hrané golfové míčky určené pro nácvik ran, odpalů či na riskování před golfovými překážkami. Vyznačují se několika odřeninkami, mohou mít i nějakou skvrnu, což nemá vliv na trajektorii letu. Mohou obsahovat X-OUTy, nikoliv však žádné drivingové míče! Ideální golfové míčky na golfové tréninky, ale mohou být použité i na golfovou hru (značkové golfové míčky). Nedoporučujeme je však využívat pro turnajová klání.